«Ұлы Дала Ұрпағы» II Республикалық байқауы туралы

25-26 қаңтар күндері  «Ж.Кәрменов атындағы саз мектебі» КМҚК  тәрбиеленушілері  Семей қаласында өткен «Ұлы Дала Ұрпағы» II Республикалық  байқауына қатысып,  төмендегідей жүлделі орындарды жеңіп алды:

1.Қанатұлы Бейбарыс (кіші топ) флейта І орын  (мұғалімі Сыздықов Ораз)

2.Айтқалиев Әлинұр ( орта топ) домбра ІІ орын  (мұғалімі Қайралапова Жаңыл)

3.Манарбекова Әйгерім ( кіші топ) қылқобыз ІІ орын  (мұғалімі Ермұқашева Рыскүл)

4.Ғафизов Манарбек ( кіші топ) шертер ІІІ орын (мұғалімі Нүкенова Гүлім)

5.Серікқазиева Жансая (көркемсөз, театр)  ІІ орын (мұғалімі Қамбар Меруерт)

6.Қанатқызы Балым (көркемсөз театр) І орын (мұғалімі Қамбар Меруерт)

7.Қуанышқызы Еркеназ (көркемсөз театр) ІІІ орын  (мұғалімі Қамбар Меруерт)

8.Тлеубекова Жаннұр (көркемсөз театр) ІІI орын (мұғалімі Қамбар Меруерт)

9.Тоқанов Мейір (кіші топ)  домбыра Бас жүлде  (мұғалімі Семейбаев Сымбат)

10.Жеңісқазықызы Баян (кіші топ) прима қобыз ІІІ  (мұғалімі Ысқақова Жұмағайша)

11.Нұрболатова Гүлзат ( жоғары топ) прима қобыз  ІІІ орын (мұғалімі Қамбарова Айнұр)

12.Тоқтарбеков  Бекасыл ( орта топ) домбыра  ІІІ орын (мұғалімі Ибрайханова Нүргүл)

13.Әділғазина Әсем (орта топ) прима қобыз  ІІІ орын (мұғалімі Жарылқасым Толғанай)

14.Мұқанова Еркеназ (орта топ) прима қобыз ІІІ орын (мұғалімі Исабаева Альмира)

15.Төлеубаева Анель (орта топ) фортепиано  ІІІ орын  (мұғалімі Құрманғалиев Қуаныш)

16.Асхатұлы Ерназ (орта топ) домбыра ІІІ орын  (мұғалімі Советханұлы Ердос)

17.Ағзамова Тоты (үлкен топ) домбыра  ІІІ орын  (мұғалімі Шакрукова Марал)

18.Сайлаубекова Жанерке (үлкен топ) домбыра І орын  (мұғалімі Шакрукова Марал)

19.Ерсінқызы Айымгүл (кіші топ) прима қобыз ІІІ орын  (мұғалімі Есембекқызы Перизат)

20.Дүйсенов Төлеутай  Бас жүлде домбыра (мұғалімі Амиргазин Ернар)

21.Кенжебаева Айым (кіші топ) домбыра ІІІ орын  (мұғалімі Мейрамбекова Назерке)

22.Әлжасаров Дамир (кіші топ) домбыра  ІІІ орын  (мұғалімі Амиргазин Ернар)

23.Ақыметқалиева Назым (орта топ) қобыз  ІІІ орын  (мұғалімі Ратаева Марал)

24.Мұқанова Нұрай (орта топ) қобыз ІІІ орын  (мұғалімі Смайлова Балғын)

25.Ержанқызы Гүлдана (орта топ) вокал  ІІІ орын (мұғалімі Жұмасиянова Салтанат).

26. Рахымбаев Ерназар  (орта топ) Дипломант Вокал (мұғалімі Қадыр Асхат)

27. Қалымбетова Дилара (орта топ) Дипломант Вокал (мұғалімі Қадыр Асхат)